انواع فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه-اینترنتی

 

اگر تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی دارید، نیازی نیست در ابتدا یک فروشگاه به بزرگی     Amazon.com داشته باشید. شما می توانید کار خود را با یک فروشگاه کوچک یا یک قالب سایت فروشگاهی ساده آغاز کنید. انتخاب نوع فروشگاه شما بستگی به حجم فروش، بودجه و نوع محصولی که می خواهید به خریداران ارائه کنید دارد.

 

سایت های فروشگاه اینترنتی انواع مختلف زیادی دارند. در زیر به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

 

فروشگاه eBay

در صورتی که می خواهید یک فروشگاه تمام وقت یا پاره وقت داشته باشید، فروشگاه eBayمی تواند به شما کمک کند. با توجه به سایت eBay، 75% از فروشندگان می گویند با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی فروش خود را افزایش داده اند.

راه اندازی یک فروشگاه eBay به خریداران این امکان را می دهد که محصولات شما را از دو طریق جستجو کنند: محصولات شما در نتایج جستجوهای صفحه حراج عمومی می آید، و خریداران می توانند محصولات شما را به صورت اختصاصی در صفحه فروشگاه خودتان جستجو کنند.

راه اندازی فروشگاه eBay چندین مزیت دارد:

  • دسترسی سریع به خریداران آنلاین در سراسر جهان
  • افزایش احساس امنیت خریداران، زیرا شما برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید از PayPal تاییدیه دریافت کنید و فروشندگان می توانند بررسی ها و نظرات مشنریان گذشته را بخوانند.
  • خریداران به جای جستجو در دسته بند یهای مختلف، می توانند تمام محصولات شما را در یک صفحه ببینند .

هنگامی که سفارش یک فروشگاه می دهید، یک پنل مدیریت برای راهنمایی و طراحی فروشگاه در اختیار شما قرار می گیرد. تمام چیزی که نیاز دارید لوگو و وارد کردن اطلاعاتتان در فروشگاه است.

این روش برای فروشندگانی خوب است که مشتریانشان با مشتریان eBay یکی است. در صورتی که در فکر ساختن فروشگاهی متفاوت هستید باید به سراغ فروشگاه های با قالب آماده یا فروشگاه اینترنتی اختصاصی بروید.

البته استفاده از ebay در ایران محدودیت های خاص خود را دارد ، به جای آن می توان از سایت های فروش مشابه داخلی همچون دیوار ، شیپور ، ای فروش و ... اقدام به فروش محصولات خود کنید.

در کل استفاده از سایت های دیگر وقتی مفید است که محصولات کمی برای فروش دارید اگر تولید کننده هستید و یا می خواهید از این طریق به دنبال درامد دائمی باشید حتما ایجاد و طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را به شما توصیه می کنیم.


فروشگاه-اینترنتی

 

قالب های آماده فروشگاه اینترنتی

در صورتی که دنبال راه اندازی سریع و ارزان فروشگاه اینترنتی هستید، قالب های آماده فروشگاه بهترین راه حل است. تعداد زیادی قالب آماده فروشگاه اینترنتی با کیفیت بالا وجود دارد.

خودتان فروشگاه اینترنتی تان را راه اندازی کنید.

شما می توانید از بین قالب های آماده ی موجود، مناسب ترین قالب برای کسب و کارتان را انتخاب کنید. با این روش میتوانید در کمترین زمان صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید. سریع ترین و ارزان ترین روش راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، استفاده از قالب های آماده است.

سفارشی سازی قالب های آماده

یکی دیگر از گزینه های ارزان و نسبتا سریع برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، سفارشی سازی یک قالب آماده است. این کار معمولا به وسیله برنامه نویسان حرفه ای انجام می شود. هنگام استفاده از این روش، برنامه نویس می تواند ویژگی های دیگری نظیر ماشین حساب، فایل های صوتی یا تصویری یا هر ماژول دیگری را به فروشگاه شما اضافه کند. در این صورت می توانید لوگوی شرکت خود را نیز در بالای سایت قرار دهید که به برندینگ شما کمک می کند.

در صورتی که به دنبال یک طراحی کاملا جدید با صرف هزینه ی کمی بیشتر هستید ، فرآیندمدارنت طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی را به شما پیشنهاد می کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی با طرح کاملا جدید گزینه ای مناسب برای فروشندگانی با فروشگاه بزرگ و برند قوی است. این گزینه گران ترین، زمان برترین و در عین حال بهترین گزینه است.

فروشگاه اختصاصی می تواند کاملا متناسب با کسب و کار شما طراحی شود. طراحی اختصاصی معمولا نتیجه ی همکاری شما و طراح است. شما طرح و هدف خود را طی جلسه ای با طراح مطرح می کنید و کپی هایی از تصاویر محصولات به او ارائه می دهید. طراح ، فروشگاه شما را طبق سلیقه خودتان طراحی کرده و هرگونه تغییرات شما را اعمال می کند. یک فروشگاه اینترنتی کاملا اختصاصی معمولا به بررسی ها و تغییرات زیادی نیاز دارد تا زمانی که سایت شما دقیقا منطبق با خواسته خودتان شود.

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021