به کمک پورتالهای سازمانی (پرتال)، کارمندان خود را در هر کجا آگاه و متعهد نگه دارید

پورتال-سازمانی

 

12 ویژگی برجسته در پورتال (پرتال)های سازمانی :

 

به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی اختصاصی طراحی شده توسط گروه فرایند مدار، ارتباطات داخلی و همکاری میان اعضای سازمان خود را تقویت کرده و اطلاعات را میان کارکنانتان به سادگی به اشتراک بگذارید.

 

1- پورتال (پرتال) سازمانی همچون منبعی متمرکز برای اطلاعات

به کمک پورتال (پرتال) سازمانی برای کارمندان خود یک فضای واحد را فراهم کنید تا بتوانید به سرعت و به سادگی هر چه تمامتر به کلیه ارتباطات مهم شرکت خود دسترسی پیدا کنید.

 

2- دسترسی به منابع مهم به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی

از  تقویمهای شرکت گرفته تا قرار ملاقاتهای مهم، از اطلاعات مربوط به بیمه نامه‌ی کارکنان گرفته تا دسترسی سریع به منابع مهم، تمام این موارد را به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی به راحتی و سرعت در اختیار داشته باشید.

 

3- یک سازمان بینظیر به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی

ایجاد فضاهای دپارتمانی سازمان یافته و هدفمند برای تیم های مختلفی که در سازمانتان وجود دارد به هدف به اشتراک گذاری منابع و برقراری ارتباط و همکاری میان کارمندان به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی.

 

4- پورتال (پرتال)های سازمانی : ابزارهایی شهودی و آسان برای استفاده

با استفاده از پورتال (پرتال) سازمانی در ارگان خود ناامیدی ناشی از بی هدفی و ضربه‌های اقتصادی را برطرف کنید و تعامل کارمندانتان را به کمک یک تجربه ی کاربری ساده و سرراست افزایش دهید.

 

5- پورتال (پرتال)های سازمانی : ابزارهایی فراگیر و مورد توجه

شرکتی ماندگار و با فرهنگ و اصول سازمانی روز دنیا برای خود و کارمندانتان بسازید : به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی فهرست دقیقی از کارکنان خود و همچنین نمودارهای گسترده‌ی سازمانی بسازید.

 

6- پورتال (پرتال)های سازمانی : همه جا در دسترس

هرکجا که کارکنانتان اینترنت در دسترس خود داشته باشند میتوانند از پورتال (پرتال) سازمانی خود استفاده کنند. با تعریف شبکه‌ی داخلی اینترانت، کارکنانتان از هرکجا میتوانند به پورتال (پرتال) سازمانی خود دسترسی داشته باشند.

 

7- پورتال (پرتال) سازمانی، ابزاری کاملا قابل تنظیم

ارزشهای برند و سازمان خود را، فرهنگ اداری و اصول سازماندهی شرکت خود را با داشتن یک اینترانت قابل تنظیم (پورتال (پرتال) سازمانی) به کارکنانتان منعکس کنید.

 

8- پورتال (پرتال) سازمانی : ابزاری قابل اعتماد با امنیت بالا

با تدابیر امنیتی در نظر گرفته شده برای پاسخگویی به نیازهای هر صنعت، به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی اطلاعات را تحت حفاظت و کنترل مداوم خود نگاه دارید.

 

9- پورتال (پرتال) سازمانی : یک پیام رسان فوری برای گفتگو با همکاران و کارکنان

با همکارانتان در هر زمانی که مایل هستید گفتگو کنید. در پورتال (پرتال)های سازمانی، مکالمات کارکنان میتواند یک به یک یا بصورت گروهی با کل تیم اداری باشد.

 

10- مطالعه خبرنامه‌ها و پستها به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی

بدلیل وجود قالبهای آماده و ویرایشگرهای کلمه، میتوانید پستهای حاوی تصویر را بخوبی در پورتال (پرتال)های سازمانی مشاهده فرمایید.

 

11- ارسال پیام خصوصی به کمک پورتال (پرتال)های سازمانی

گفتگوی خصوصی را با یک یا چند همکار خود میتوانید بصورت همزمان در پورتال (پرتال) سازمانی آغاز کنید. این پیامهای خصوصی صرفا برای شرکت کنندگان در گفتگوها قابل مشاهده ست.

 

12- اخبار در پورتال (پرتال)های سازمانی

قسمت Newsfeeds در پورتال (پرتال) سازمانی، یک مکان واحد برای کارمندان جهت مطالعه‌ی تازه ترین اخبار، ابراز نظر و همچنین اشتراک گذاری موضوعات مورد علاقه میباشد.

 

طراحی پورتال (پرتال) اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید. 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021