چرابه یک سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار(BPMS) نیاز دارید؟

ابزارهای جریان کار، BPM نیستند. شرکت فرآیندمدارنت، نرم افزار BPM اختصاصی شما را برای کار در کنار ابزارهای جریان کار قبلی تان طراحی می کند.توسعه ساخت، اتوماسیون و یکپارچه سازی فرآیندهای کسب و کار با یک سیستم مدیریت کسب و کار، یک شرکت را قادر به صرفه جویی در زمان و هزینه می سازد (با بهینه سازی روز به روز فرآیندهای دستی به فرآیندهای الکترونیکی کارآمد، قابل ردیابی و قابل استفاده آسان). از طرف دیگر صرف هزینه و زمان برای ساخت نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار واقعی کارکنان شرکت شما را از صلاحیت اصلی خود دور می کند. ابزار گردش کار نه تنها نیاز به ساخت تکنولوژی گردش کار از ابتدا دارد بلکه به احتمال زیاد شما نیاز به استخدام مشاور برای انجام این کار دارید.فرآیندمدارنت با طراحی نرم افزار BPM به سازمان ها در راه رسیدن به سرعت و کارایی بالا کمک می کند.

تفاوت بین نرم افزار BPM و نرم افزار گردش کار چیست؟

 نرم افزار گردش کار مسیرهای وظایف از فردی به فرد دیگر را نشان میدهد. برای نمونه می توان به فرآیند نقد و بررسی اسناد اشاره کرد که در آن یک سند برای نقد و بررسی از یک شخص به شخص دیگر منتقل می شود. هنگامی که همه ی افراد علاقه مند سند را مورد بررسی قرار دادند، فرآیند کامل می شود. یک مجموعه مدیریت فرآیند کسب و کار، نرم افزار گردش کار را به یک سطح کاملا جدید هدایت می کند:

 

  • از دیدگاه فنی، یک فرآیند کسب و کار باید با تمامی سیستم های موجود، قوانین کسب و کار، اطلاعات کسب و کار، فرم ها و قالب ها، بدون وابستگی به کد، یکپارچگی داشته باشد.
  • سیستم BPM فرآیندمدارنت نه تنها قابلیت موتور مسیریابی را فراهم می کند، بلکه توابع کامل چرخه زندگی فرآیندها را ارائه می دهد:
  •    مدل سازی فرآیند: شبیه سازی یک فرآیند قبل از اتوماسیون
  •     قوانین کسب و کار مجتمع: قوانین فرآیند کسب و کار می تواند بدون وابستگی به فرآیندهای کسب و کار زمینه ایجاد و به روز رسانی شوند.
  •    شبیه سازی فرآیند: تست فرآیند کسب و کار به همان صورت که کاربران نهایی از فرایند استفاده خواهند کرد.
  •    روش انحصاری بهینه سازی فرآیند: پشتیبانی از 6 سیگما
  •    نظارت بر فعالیت کسب و کار و گزارش گیری: هر فرآیند باید قابل مشاهده باشد!

 

نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار(BPMS) چیست؟

 مزایای راه حل های مدیریت فرآیند کسب و کار چیست؟

 

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021