تولید نرم افزار شخصی

تولید نرم افزار شخصی

با گروه فرایند مدار و سفارش تولید نرم افزار شخصی خود، در حین کار آرامش بیشتری را تجربه کنید، زندگی حرفه‌ای خود را بهتر مدیریت کنید و با عشق بیشتر به پیشرفت خود وکسب و کارتان بیاندیشید. گروه نرم‌افزاری فرایندمدار با سالها تجربه در زمینه ی ساخت انواع نرم‌افزارهای مدیریتی، حسابداری، امور بانکی، کتابداری و انواع اپلیکیشن ها، هر ایده‌ای را که در ذهنتان برای مدیریت و پیشرفت کسب و کارتان میپرورانید به عرصه‌ی وجود میرساند.

در علم انفورماتیک، نرم‌افزار شخصی به نرم‌افزاری میگویند که بر اساس سفارش و نیاز مشتریان ساخته و پرداخته میشود. هر نرم افزار شخصی برای یک مشتری خاص طراحی شده است. تقریبا تمام نرم افزارهای شخصی سفارش داده شده، نرم افزارهایی کاربردی هستند که توسط شرکت های متوسط و بزرگ سفارش داده میشوند.

هنگامی که هیچ نرم افزار استاندارد دارای ویژگی های خاص، برای مدیریت آنچه که شما مد نظر دارید، وجود نداشته باشد، داشتن یک نرم‌افزار شخصی تنها راه حل شما خواهد بود. در واقع برای ساخت یک نرم افزار شخصی ابتدا میبایست خدمات مورد نیاز خود را که مدنظر دارید از نرم افزار سفارشی خود دریافت کنید ، لیست کرده و سپس تقاضای ساخت آنرا بدهید.

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021