خدمات طراحی پورتال سازمانی فرایندمدار

طراحی پورتال سازمانی

 

بهترین طراح پورتال (پرتال) سازمانی

 

 

وب پورتال (پرتال) چیست؟

آیا برای مدیریت سازمان خود پروژه‌ای در سر دارید؟ ایده‌ای را نزد خود میپرورانید؟ آیا مایلید همگام با پیشرفتهای روز دنیا سازمان خود را براحتی و از پشت میز خود مدیریت کنید؟ پس طراحی پورتال (پرتال) سازمانی و خلق وب سایت سازمانی خود را به ما بسپارید.

وب سایت پورتال سازمانی وب سایتی‌ست که دارای صفحات مختلف، ویژگی‌ها و منابع مختلف میباشد. امروزه طراحی پورتالهای سازمانی دستخوش تحولات زیادی شده است و برای مدیریت بهتر سازمانها و ارگانهای مختلف امکانات متفاوت و متنوعی به آنها افزوده شده است. همچنین از نظر گرافیکی، امروزه طراحی پورتالهای سازمانی زیبایی‌های بصری بیشتری را به خود اختصاص داده است و بیشتر میتوان طبق سلیقه و خواست مشتریان محیط کاربری پورتال (پرتال) سازمانی را طراحی کرد و به آن زیبایی بخشید. طراحی پورتال (پرتال) سازمانی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که پورتالها درگاه ارتباطی میان سازمان شما و مشتریانتان هستند. هرچه که پورتال (پرتال) سازمانی‌تان زیباتر طراحی شده باشد و محیط کاربری بهتری داشته باشد، کاربران بیشتری مشتاق به استفاده از آن خواهند شد و در نهایت منجر به موفقیت بیشتر سازمان شما میشود.

 

خدمات طراحی پورتال سازمانی

 

امروزه با استفاده از درگاه پورتالهای (پرتال) سازمانی میتوان کلیه‌ی امور شرکتها و سازمانهای بزرگ را مدیریت کرد. هر آنچه را که برای مدیریت امور سازمانی‌تان نیاز داشته باشید در پورتالهای (پرتال) سازمانی قابل رویت است : تابلوی اعلانات پیام، سیستم پیام رسانی داخلی بین کارمندان و مدیران شرکت، سیستم گفتگوی زنده، انجمنها و وب‌لاگ‌ها، سیستمهای رتبه بندی، نظر‌سنجی‌ها و رای‌گیری های درون سازمانی، اطلاعات و اخبار جدید و ... همگی در یک مکان واحد با نام پورتال (پرتال) سازمانی موجود هستند.

بنابراین اگر سازمان یا مجموعه‌ای هستید که همزمان چندین سرویس ارائه میدهید و برای بخشهای مختلف خدماتتان مشتری دارید، مطمئنا به طراحی پورتال سازمانی نیاز دارید. با تجهیز سازمان خود به یک طراحی کم نظیر پورتال سازمانی، همزمان با جذب کاربران بیشمار، داده‌ها و مشاغل مختلف را در یک مکان مدیریت کنید. بخاطر داشته باشید که طراحی پورتال (پرتال) سازمانی به شیوه ای کم نظیر و توسعه ی آن میتواند تعامل میان سازمان و مشتریانتان را بطرز چشمگیری بهبود بخشد.

اگر بخواهید بر اساس الگوی سازمانهای بزرگ و پیشرفته‌ی جهانی به پیش بروید، بدانید که تجهیز سازمانتان به یک پورتال (پرتال) سازمانی، کیفیت، کارایی، عملکرد و پتانسیل شرکتتان را بشدت تحت تاثیر قرار میدهد.

 

طراحی پورتال(پرتال) اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید. 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021