ربات تلگرام چیست؟ وچه امکاناتی دارد؟

شاید بتوان یکی ازجذابیت های تلگرام نسبت به سایرپیام رسان ها را ربات های این اپلیکیشن دانست که امروزه با بهینه سازی های از طرف تلگرام کار را برای برنامه نویسان نیز راحت تر کرده است ; ربات تلگرام در اصل یک حساب کاربری تلگرام خاص است و برای مقاصدی خاص توسط یک برنامه نویس به وجود می آید, به زبان ساده ربات تلگرام یک اکانت تلگرام است که توسط کد های که در سمت سرور توسط برنامه نویس با زبان های c#,php,node.js و... نوشته شده مدیریت میشود نه توسط انسان و میتوان گفت قادر به انجام هر کاریست که در علم برنامه نویسی قابل انجام باشد.

ربات تلگرام قابلیت های بسیار متنوعی دارد ربات های جستجوگر, انجام برخی کار های گرافیکی, ربات های اخبار مانند ربات های که قیمت ارز را به صورت زنده اعلام میکنند, نظر سنجی مسابقه و اطلاعات عمومی, برقراری ارتباط و... اشاره کرد, حتی درنمونه های پیچیده ترمیتوان به سرویس های اجتماعی, استفاده در اینترنت اشیا و حتی هوش مصنوعی اشاره کرد.

حتی میتوان آنها را در کسب و کار استفاده کرد که میتوان به فروشگاه هایی اشاره کرد که از طریق ربات ها محصولات خود را معرفی و به فروش می رسانند, و از این راه کسب درآمد دارند.

 

شما چه ایده ای برای استفاده از این ابزار فوق العاده که تکنولوژی در اختیار شما قرار داده است دارید؟

آیا وب سایت, یا کسب و کاری دارید که میخواهید از ربات تلگرام سود ببرید؟

یادتان باشد که در کنار یک ایده خوب برای کار کرد ربات خود باید با افرادی که بیشتر از شما تجربه دارند مشورت کنید.

شما میتوانید با بکارگیری تیم برنامه نویسی فرایند مدار و با مشاوره رایگان ایده خود را با سرعت و با کیفیتی عالی به واقعیت تبدیل کنید و از پشتیبانی ما برخوردار شوید.

 

 

یادتان باشد که ما تیم نرم افزاری شما هستیم نه فروشنده نرم افزار!

 

طراحی پورتال اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید. 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021