ساخت فروشگاه اینترنتی

بعد از راه اندازی بسیاری ملزومات، اکنون وقت آن رسیده که با یک فروشگاه اینترنتی واقعی شروع به کار کنید! این مرحله، مهم ترین مرحله در راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ست. پس قبل از هر چیز مطمئن باشید که وقت کافی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود دارید.

برخی مسائل که باید در این مرحله به آن ها توجه کنید عبارتند از:

  • انتخاب طرح سایت متناسب با کسب و کارتان
  • طراحی کلیات فروشگاه اینترنتی
  • عکاسی از محصولات
  • توضیحات برای محصولات
  • اضافه کردن افزونه ها (برنامه ها)

قبل از هر چیز باید بدانیم فروشگاه اینترنتی چیست و یک فروشگاه آنلاین خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

فروشگاه اینترنتی وب سایتی ست که امکان نمایش محصولات شما را در شبکه جهانی وب فراهم می آورد. مشتریان محصولات شما را می بینند، قیمت و توضیحات آن محصول را مطالعه می کنند و در صورت نیاز می توانند به جستجوی کالای مورد نظر خود با ویژگی های خاص بپردازند. در انتها در صورتی که قصد خرید داشته باشند خیلی راحت محصول را به سبد خرید خود اضافه کرده و روش پرداخت و ارسال خود را انتخاب می کنند و پس از تایید منتظر می شوند تا فروشنده کالا را برای آن ها ارسال کند.

در سمت دیگر، فروشنده(مدیر سایت) می تواند به راحتی و بدون دانش هیچ دانش نرم افزاری، محصولات یا خدمات خود را در دسته بند یهای نامحدود به فروشگاه اضافه کند. عکس محصولات را آپلود کند و توضیحاتی نیز برای آنن محصول بنویسد.

لیست کالاها، لیست سفارشات ، لیست ارسالی ها، پرداخت شده ها نیز در قسمت پنل مدیریت، در پیشبرد اهداف فروشگاه و پاسخگویی سریع به مشتریان به فروشنده ها کمک می کند.

این ها ابتدایی ترین امکاناتی ست که یک فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد. یک فروشگاه خوب باید امکان افزودن امکانات جدید را به راحتی داشته باشد. چون با پیشرفت کار و زیاد شدن مشتریان نیاز به اضافه کردن افزونه های جدید به فروشگاه خواهد بود. در صورتی که فروشگاهی که انتخاب می کنید،امکان ایجاد افزونه جدید را نداشته باشد، مجبور به تغییر فروشگاه خود خواهید بود که این مساله هزینه زیادی را در پی خواهد داشت.

پس در انتخاب فروشگاه خود دقت کنید و در ابتدای کار در مورد این مساله از جایی که وب سایت فروشگاهی شما را طراحی می کنند سوال کنید.

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021