سفارش ساخت ربات تلگرام

 

یکی از امکانات عجیب و بسیار جالبی که این روز ها در صفحات مجازی به چشم میخورد ربات تلگرام است که یک ابزار در شبکه مجازی تلگرام است که شما میتوانید با آن مانند یک سایت برخورد کنید برای مثال شما میتوانید محصولات خود را به علاوه بر سایت بر روی ربات تلگرام خود نیز به اشتراک بگذارید.

ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی!

با محبوب شدن هر چه بیشتر ابزار کاربردی تلگرام، نزد کاربران این شبکه مجازی، افرادی دست به فراهم سازی امکاناتی مانند ربات ساز تلگرام کردند که تبلیغاتی با عنوان ساخت ربات تلگرام بدونه دانش برنامه نویسی و کد نویسی دارند؛ خب این خیلی هم عالیست ولی باید به این نکته توجه کنید این ابزارها معمولا دامنه کارایی کمی را به شما داده و به علت به وجود آمدن مشکلات امنیتی و در خطر بودن ربات و اطلاعات شما، استفاده از آنرا توصیه نمی کنیم.

از جمله دیگر اشکلات بزرگ این روش میتوان به وجود تبلیغات سایت های سازنده این خدمات در ربات شما اشاره کرد که ربات شما را غیر حرفه ای نشان میدهد و همین میتواند موجب عدم اعتماد کاربر به ربات شما شود (همانطور که میدانید اعتماد متقابل در کسب و کار بسیار مهم است) و همین نکته میتواند باعث شود شما کاربرانی را که از راه ربات تلگرام با کسب و کار خود آشنا کرده اید از دست بدهید.

طراحی ربات تلگرام

این در حالیست که تمامی مراحل ساخت ربات هوشمند تلگرام در شرکت فرایند مدار به صورت کد نویسی و با استفاده از دانش برنامه نویسی مهندسین خبره است و شما یک ربات اختصاصی از ما تحویل میگیرید؛ که کاملا حرفه ای و با خواسته های شما طراحی گشته است.

هزینه ساخت ربات تلگرام

تحقیقات دانش بنیان ما در زمینه های مختلف نرم افزاری باعث شده به دنبال به روز ترین تکنولوژی ها و جدید ترین متدها باشیم در نتیجه سرعت کار ما بالا تر و هزینه تولید و توسعه نرم افزارمان نیز کمتر است.

 

یادتان باشد که ما تیم نرم افزاری شما هستیم نه فروشنده نرم افزار!

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021