3نمونه از مهمترین طراحی پورتال سازمانی-دانش آموزی، دانشجویی و آموزشی

طراحی پورتال سازمانی

 

در مبحث معرفی طراحی پورتالهای سازمانی کارامد به شما پیشنهاد میشود به وب سایتهای مربوط به هر پورتال که برای شما لینک شده است سر زده و استفاده از آن را شروع کنید و به کارامد بودن طراحی پورتالهای سازمانی پی ببرید. در مجموعه مقالات مفصلی که راجع به پورتالهای سازمانی در وب سایت فرایند مدار وجود دارد راجع به کاربریها و جنبه های مختلف طراحی پورتالهای سازمانی سخن گفته شده است.

 

1-    طراحی پورتال سازمانی-دانشجویی دانشگاه یورک My.Yorku.ca

 

پورتال سازمانی

 

طراحی پورتال سازمانی-دانشجویی My.Yorku.ca برای حدود 55000 دانش آموز و دانشجو شکل گرفته است. طراحی این پورتال سازمانی بگونه ای صورت پذیرفته است که همچون فروشگاهی مناسب برای منابع داخلی و داده های خارجی میباشد. این پورتال سازمانی-دانشجویی میتواند حاوی اطلاعات سازمانی دانشجویان و دانش آموزان از جمله : مدرسین، زمان برنامه ها، دوره های آموزشی آنلاین، نمرات، اطلاعات حساب دانشجویی، اشتراک در خبرگزاریهای غیر دانشجویی و ... میباشد. علاوه بر تمام این موارد طراحی پورتال سازمانی دانشجویی یورک بگونه ای انجام شده که برای هر دانشجو با توجه به دوره ها، زمان و مکان کلاسهایش نمایش داده میشود و سایر رویدادهای مربوط به دانشگاه در صورت تمایل میتوانند به تقویم نیز اضافه شوند.

 

2-    طراحی پورتال سازمانی-دانشجویی دانشگاه Capella : iGuide

 

طراحی پورتال سازمانی

 

از آنجایی که تمام دوره های آموزشی دانشگاه Capella بصورت آنلاین برگزار میشود، بنابراین نیاز این دانشگاه به طراحی پورتال سازمانی ای که بتواند نیازهای اساتید و دانشجویان را تامین کند ضروریست. نیازهای اعضای این دانشگاه به طراحی پورتال سازمانی شامل ادغام برنامه ها، اعلام فعالیتهای دانشگاهی بصورت بی درنگ در همان لحظه ی رخداد و همچنین ارائه ی قابلیتهای جدید میباشد. در شیوه ی طراحی پورتال سازمانی دانشگاه Capella علاوه بر دسترسی مستقیم به اطلاعات کلاس، ثبت نام برای کلاسها و پرداخت قبوض از طریق ورود به سایت پورتال، ابزار و مطالب مرتبطی را برای پشتیبانی از دانشجویان نیز فراهم میکند.

 

3-    طراحی پورتال سازمانی دانشگاه ماین The University of Maine System (UMS)

 

طراحی پورتال سازمانی

 

طراحی پورتال سازمانی دانشگاه ماین، برای فرصتهای دانشجویی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، مراکز و امکانات مجزایی را فراهم میکند. تعداد رو به رشد کاربران پورتال سازمانی قدیمی این دانشگاه، اعضای هیات مدیره را مجبور به راه اندازه یک سیستم پورتال سازمانی مجهز کردند که قادر به نمایش دادن اطلاعات کلاسها، کانالهای ارتباطی و همچنین انواع خدمات به دانشجویان میباشد. ارائه ی تمام خدمات جدید در این پورتال سازمانی با توجه به نقش کاربر (دانشجو، دانشکده، اساتید و کارکنان) متفاوت میباشد.

 

طراحی پورتال اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید. 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021