طراحی اقساطی پورتال سازمانی

با توجه روشهای نوین درآمدزایی که امروزه کاملا غرق در تحولات دیجیتالی شده اند، رشد و گسترش رقابت های درون سازمانی و میان شرکتی لازمه ی رشد و توسعه است. امروزه عملکرد بسیاری شرکت ها و سازمانها پیچیده تر شده. به حدی که مدیریت این پیچیدگی ها به سادگی گذشته نیست. مدیریت عملکرد کارکنان و رسیدگی کامل به وظایف دشوار تر شده است. تمامی سازمانها و ارگان ها با تجهیز خود به برنامه های مدیریتی درون سازمانی (پورتال های سازمانی)، بخوبی عملکرد ها را مشاهده کرده و بر خوب اجرا شدنشان نظارت میکنند.

تنها با استفاده از پورتال (پرتال) های سازمانی قادر خواهید بود ارگان خود را همگام با تغییرات روز دنیا به پیش ببرید. بکار بردن پورتال (پرتال) سازمانی یعنی استفاده از سامانه ای جامع که اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما را مدیریت کرده و بر اساس وظایف اشخاص به آنها اجازه ی دسترسی به منابع اطلاعاتی لازم را میدهد. بدون آنکه لازم باشد کارکنان­ تان ساعتهای زیادی از وقت خود را صرف جستجوی اطلاعات کنند. از مزایای پورتال (پرتال) سازمانی ارسال ایمیل، اتاقهای گفتگو، موتور جستجوگر، ارائه اطلاعات لازم درون سازمانی، تعریف عملکرد برای هر شخص و... میباشد. با سفارش طراحی پورتال (پرتال) سازمانی همگام با شیوه های نوین مدیریتی روز دنیا میتوانید سازمان یا شرکت خود را مدیریت کنید.

گروه فرایند مدار با پیشنهاد طراحی اقساطی پورتال (پرتال) های سازمانی، به کمک سازمانهای مختلف و متقاضیان عزیز شتافته است. با توجه به شرایط اقتصادی روز کشور عزیزمان ایران، سفارش اقساطی پورتال (پرتال) های سازمانی کمکی در کم کردن هزینه های سازمانها خواهد بود. مدیران شرکت ها با بوجه بندی مناسب قادر خواهند بود که با استفاده از پورتال (پرتال)های سازمانی، ارگان خود را به بهترین نحو مدیریت کرده و دیگر نگران هزینه های سفارش طراحی پورتال (پرتال) سازمانی نباشند.

 

ثبت نام