طراحی اپلیکیشن اندروید

این روز ها همه جا سخن از گوشی های هوشمند و استفاده از آنها در زمینه های بسیار متنوع است از جمله کسب و کار اینترنتی بطوری که همه ی ما هر جا باشیم بطور گسترده از خدمات نرم افزار ها از قبیل پرداخت , خدمات حمل و نقل , خرید اجناس و بسیاری دیگر از این دسته نرم افزار ها استفاده میکنیم.

ولی ممکن است برای بعضی ها این سوال به وجود که اصلا اندروید چیست؟

اندروید یک سیستم عامل متن باز(open source) است که در ۲۳ سبتامبر سال 2008 میلادی توسط گوگل انتشار یافت, جالب است بدانید اندروید بر پایهً هسته لینوکس است و یکی از معروف ترین سیستم عامل های همراه موجود است. ودر طول زمان سپری شده دچار تغییرات بسیاری شده2.

شرکت طراحی اپلیکین موبایل

 

؛ به طوری که سیستم عامل اندروید در ابتدا فقط برای تلفن های همراه عرضه و استفاده می شد ولی امروزه بسیاری از تلوزیون ها ساعت ها و... از این سیستم عامل بهره مند هستند.

اغلب مواقع کسب درامد از اپلیکیشن تلفن همراه به شکل ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت صورت می گیرد و به این صورت کار کاربران سایت شما را بسیار راحت تر می کند و به صورت چشم گیری پیشرفت کسب و کار و برند سازی شما را افزایش می دهد به طوری که بسیاری از متخصصین تجارت الکترونیک داشتن نرم افزار تلفن همراه را بهترین راه ارائه خدمات و محصولات می دانند.

اپلیکیشن ساز ها و یا ساخت اپلیکیشن بدون کد نویسی چیست؟

این ها متن های است که این روزها در سرچ گوگل مطرح است و به قول معروف بازارشان داغ شده است توجه داشته باشید که این نوع اپلیکیشن و سایت ها دایره کاری محدود وامنیت پایینی را به شما ارائه می دهند و با توجه به هزینه ای که می کنید کارایی بسیار پایینی به شما عرضه می کند حتی امکان این که افراد سودجو در پس پرده باشند هم می رود .

طراحی اپلیکیشن اندروید

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید :

شما می توانید سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید را به ما داده و ایده خود را یک قدم بیشتر به واقعیت نزدیک کنید!

و مطمئن باشید که تمامی مراحل ساخت اپلیکیشن به صورت کد نویسی و اختصاصی توسط تیم برنامه نویسی ما که جمعی از خبره ترین مهندسین این رشته است برای شما انجام می گردد .

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید :

مهارت ما استفاده از جدیدترین تکتولوژی های تولید نرم افزار و ابزارهای خودکارسازی ساخت و نصب نرم افزار است ، پس هزینه طراحی و تولید نرم افزار ما کمتر و سرعت ما بالاتر است.

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021