اپلیکیشن فروشگاهی

امروزه شاهد ساخت بسیاری از اپلیکیشن های فروشگاهی هستیم اما اپلیکیشن فروشگاهی چه تفاوتی با فروشگاه اینترنتی دارد؟و دلیل این که اکثر فروشگاه های اینترنتی اپلیکیشن فروشگاهی دارند چیست؟

اگر از کسانی که در این زمینه فعالیت داشته اند بپرسید تفاوت اپلیکیشن فروشگاهی با فروشگاه های سنتی و اینترنتی بسیار زیاد است , آنقدر که در بسیاری مواقع فروش را تا چندین برابر ارتقا میدهد.

اپلیکیشن فروشگاهی این امکان را فراهم میسازد تا مشتری محصولات شما را در هر زمان و هر مکان مشاهده کند و دیگر دردسر گشتن در صفحات وب را نداشته باشد, به طور خلاصه فروشگاه شما همیشه در کنار مشتریانتان هست و میتوانند از اجناس جدید و ویژه, تخفیفات و طرح های فروش شما و... اطلاع داشته باشند; و اگر اجناسی که به کار شما مربوط میشود خواستند با یک جستجوی ساده آن جنس را پیدا کنند.

طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

همچین امکانی که در فروشگاه دیجیتال یافت میشود در فروشگاه های سنتی یافت نمیشود, زیرا در فروشگاه های سنتی و فیزیکی محدوده فروش شما محلی است و تنها در محدوده ی آن فروشگاه اجناس خود را به فروش میرسانید اما فروشگاه های دیجیتال محدوده جهانی دارند! و موفق بودن شما در کسب درآمد تنها به خلاقیت خود شما بستگی دارد.

این فروشگاه میتواند به کسب و کار شما مرتبط باشد, میتوانید در فروشگاه خود از ابزار های که میخواهید استفاده کنید; مثلا میتوانید برای محصولات خود نظر سنجی بگذارید ویا ابزار امتیازدهی عمومی و خیلی از ابزار های دیگر که همه و همه به فکر شما بر میگردد و توانایی فردی که اپلیکیشن شما را طراحی می کند.

اپلیکیشن-فروشگاهی-اندروید

اگر میخواهید اپلیکیشن فروشگاهی خود را با نظرات خود شما طراحی شود و در آن تمامی استاندارد های جهانی و جدید توسط مهندسینی توانمند پیاده سازی شود و با قیمتی مناسب طراحی شود همین حالا با فرایند مدار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید همچنین بعد از پیاده سازی نرم افزار شما پشتیبانی محصول نیز رایگان است.

یادتان باشد که ما تیم نرم افزاری شما هستیم نه فروشنده نرم افزار!

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021