طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل چیست؟

اپلیکیشن موبایل نرم ­افزاری است که جهت استفاده روی گوشی های هوشمند و تبلت ها طراحی شده است. این برنامه ها با در نظر گرفتن قابلیت ها و محدودیت های تلفن های همراه ساخته می شوند و با نرم افزارهایی که روی کامپیوتر های رومیزی یا در مرورگرهای تلفن های همراه اجرا می شوند، کاملا متفاوت هستند.

 

اگر فکر می کنید که اپلیکیشن های موبایل صرفا مخصوص برندهای بزرگ هستند، سخت در اشتباهید. این روزها کسب و کارهای کوچک و متوسط توجه بیشتری به اپلیکیشن موبایل دارند و میدانند که علاوه بر یک وب سایت واکنشگرا، طراحی یک برنامه موبایل اختصاصی نیز برای کسب و کارشان ضروری است.

 

اپلیکیشن موبایل

با استفاده روز افزون از گوشی های هوشمند، شما می توانید فرصت سبقت از رقیبان را با طراحی اپلیکیشن های موبایل (Android Apps, iOS Apps) بدست آورید.

معرفی خدمات و فروش آسان تر از طریق تلفن های هوشمند، کاربردی تر و کم رقیب تر از سایر روش های توسعه فروش امروزی است.

 برای کسب آگاهی بیشتر و مشاوره رایگان درزمینه طراحی اپلیکیش اختصاصی خود، با کارشناسان طراحی و تولید اپلیکیشن فرآیندمدارنت تماس بگیرید.

 

 مزایای اپلیکیش های موبایل و دلایل نیاز کسب و کارها به اپلیکیشن اختصاصی:

  • این روز ها بیشتر تعاملات آنلاین از طریق تلفن همراه صورت می گیرد. در جهان بیش از 5 میلیارد(تقریبا 77 درصد جمعیت جهان) مشترک تلفن همراه وجود دارد. تحقیقات نشان داده بیش از 41% این مشترکان ترجیح میدهند کالاها و خدمات خود را از طریق تلفن همراه خود خریداری کنند. طبیعی است که برای رقابت درچنین بازاری، همه ی کسب و کارها باید یک اپلیکیشن موبایل و/یا یک وب سایت واکنشگرا مخصوص خود داشته باشند.
  • دسترسی به اینترنت با استفاده از اپلیکیشن های موبایل برای کاربران آسانتر از جستجو در مرورگرها یا باز کردن مرورگر و تایپ نام وب سایت در آدرس مرورگر است. این خود سه مزیت استفاده از برنامه های موبایل را برای کشب و کار شما آشکار می سازد: سرعت، حجم زیاد اطلاعات و تبلیغات!
  • در جوامعی که سرعت اینترنت پایین است، کاربران هنگام جستجوی محصول یا خدمات مورد نظر خود در اینترنت، زمان زیادی را در حالت انتظار به سر می برند. اپلیکیشن های موبایل با ذخیره اطلاعات در گوشی های تلفن این زمان انتظار را به صفر رسانده اند. به همین دلیل مشتریان استفاده از اپلیکیشن ها را ترجیح می دهند.

 

اپلیکیشن موبایل

برخی قابلیت های اپلیکیشن های موبایل تولیدی شرکت فرآیند مدار نت عبارتند از:

  • اتصال اپلیکیشن تلفن هوشمند به وب سایت، پورتال، نرم افزار یا سایر اپلیکیشن ها و تبادل اطلاعات و گزارشات
  • تست مکانیزه و پشتیبانی از انواع گوشی و تبلت ها
  • همگام با آخرین تکنولوژی های روز دنیا
  • پشتیبانی اپلیکیشن و سایر خدمات
  • اتصال به شبکه های اجتماعی
  • ارتباط قوی تر با مشتری (ارسال ایمیل، SMS و Notification در مواقع ضروری)
  • استفاده از نقشه (Google Map، Tag، مسیر و غیره)

 

 

برای مشاوره رایگان در رابطه با اینکه آیا کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد یا خیر، 

  همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021 

 

 

 

برای مطالعه ی بیشتر و آشنایی با مفاهیم برای تصمیم گیری، می توانید مقاله  تفاوت های اپلیکیشن تلفن همراه و وب سایت تلفن همراه را مطالعه نمایید.