مشاوره طراحی سایت

 

از آنجایی که این روزها تجارت الکترونیک به بخشی جدا نشدنی از زندگی ما تبدیل شده است ،هر کسب و کاری چه خدماتی باشد چه تولیدی، چه سازمانی بزرگ باشد چه کسب و کاری کوچک؛ نیاز به مطرح شدن در فضای اینترنت و چه بسا کسب درآمد چند برابر از این راه دارد.

یکی از راه های بسیار مطرح و کارآمد در این زمینه، طراحی وب سایتی هم راستا با کسب و کار خود و یا طراحی فروشگاه اینترنتی است که حتی میتوانید با طراحی اپلیکیشن موبایل و یا ربات تلگرام به وب سایت خود کمک شایانی کنید.

و یا حتی میتوانید ایده های خود را در زمینه تولید محتوا عملی کنید و با داشتن سایتی با رابط کاربری قوی، محتوای مورد نظر و یا حتی خدمات مورد نظر را در اختیار مردم بگذارید.

اما از کجا شروع کنم؟

این سوالی مهم است که نه تنها ذهن شما بلکه ذهن تمامی کسانی که میخواهند در زمینه تجارت الکترونیک قدم بردارند را به خود مشغول کرده است.

اولین قدم در طراحی یک اپلیکیشن شناسایی نیازها و تبدیل آنها به یک نرم افزار کاربردی است. برای این کار شما نیاز به مشاوره با یک فرد متخصص دارید که نیازهای شما را بررسی و بهترین پیشنهاد را به شما بدهد.

در اصل این بخش اولین و مهم ترین بخش تولید هر نرم افزار کامپیوتری است چرا که اگر خواسته های درخواست کننده ی نرم افزار به درستی آنالیز نشود در نتیجه خروجی بدست آمده نیز با خواسته های صاحب نرم افزار در تناقض خواهد بود. از این رو پیشنهاد میشود اگر به دنبال طراحی سایت خاصی هستید ابتدا با افرادی با این تخصص مشاوره کنید و در انتخاب این افراد دقت بسیار زیادی فرمایید.

تیم برنامه نویسی فرایندمدار میتواند در این زمینه به شما کمک کرده و مشاوره رایگان طراحی سایت به همراه نمونه کار چه به صورت تلفنی و چه حضوری به شما ارائه دهد تا وب سایت مورد نظر خود را با نظر مستقیم خود به دست مهندسین خبره این رشته بسازد

 

یادتان باشد که ما تیم نرم افزاری شما هستیم نه فروشنده نرم افزار

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021