طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی نوعی وب سایت داینامیک جهت ارائه یک رابط کاربری برای ارتباط خریداران و فروشندگان است.  تجارت تلفن همراه نیز به مفهوم خرید از طریق یک وب سایت فروشگاهی واکنشگرا یا یک اپلیکیشن فروشگاهی است.

 

طراحی فروشگاه اینترنتی باید طوری باشد که به خوبی تداعی کننده خرید حضوری کالا یا خدمات از مرکز خرید باشد. یقینا هیچ ویژگی جهانی طراحیفروشگاه اینترنتی وجود ندارد که محبوبیت بالای یک فروشگاه اینترنتی را تضمین کند اما یک سری ملزومات عمومی و مطلوبی وجود دارد که نباید در طراحی فروشگاه اینترنتی نادیده گرفته شود. قبل از هر چیز باید درک روشنی از اهداف اصلی راه اندازی  فروشگاه آنلاین داشته باشیم.

ویژگی های فروشگاه اینترنتی

فروش واقعی محصولات و خدمات به صورت اینترنتی

شاید عجیب به نظر برسد ولی طراحی فروشگاه های اینترنتی زیادی بدون قابلیت خرید صورت گرفته. این نوع فروشگاه ها شاید زیبا به نظر برسند ولی کارایی دیگری جز معرفی یک برند یا فروشگاه فیزیکی در فضای مجازی  ندارند. بسیاری از بازرگانان، طراحان و توسعه دهندگان به این مساله مهم توجه نمی کنند.

معرفی مزایای استفاده از محصولات شما در فروشگاه اینترنتی

 نمایش محصولات در دسته بندی های مناسب می­ تواند بهترین کمک برای فروش اینترنتی شما باشد. تخفیف های ویژه و نمایش دسته تازه ترین محصولات، مشتریان را تشویق به خرید خواهد کرد.

 جلب اعتماد مشتریان و بازدیدکنندگان در فروشگاه اینترنتی

 طبیعی است که مشتریان بخواهند همه چیز را درباره محصولی که می خواهند بخرند بدانند. گنجاندن اطلاعاتی درباره فرآیند خرید، روش پرداخت، ارائه خدمات، ضمانت و غیره در فروشگاه اینترنتی در تصمیم گیری مشتریان برای خرید تاثیر مثبت می گذارد. 

 

 جهت مشاوره رایگان برای طراحی نرم افزار اختصاصی همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید.

تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021

 

فروشگاه اینترنتی چیست؟

خرید اینترنتی چیست؟

سبد خرید چیست؟

10 ویژگی ضروری یک فروشگاه اینترنتی

 

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021