طراحی پورتال های سازمانی

طراحی پورتال های سازمانی

"پورتال شرکتی" یک بستر(پلت فرم) بین شبکه ای ست که دسترسی به داده های شرکت ها و همچنین سیستمهای اطلاعاتی را که با هم دریک رابط واحد گروه بندی میشوند، فراهم میکند. در واقع پرتال شرکتی دروازه ورود به سیستم اطلاعات شرکت برای کلیه کارمندان و گاها شرکای شرکت است. چالش پورتال های شرکتی این است که به نحوی طراحی و پردازش شده باشند که کاربران بتوانند با تمرکز کامل با آن ارتباط برقرار کنند. در واقع رابط کاربری قابل فهمی داشته باشند.

تیم نرم افزاری فرایند مدار پس از سالها کار در حوزه ی برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن های حرفه ای به کمک برنامه نویسان زبده ی خویش،  چشم انداز شما را از یک  پورتال سازمانی خوب برآورده میکند.

 

انواع پورتال های سازمانی که ما طراحی میکنیم :

 

  •     پورتال های اطلاعاتی شرکت ها : دسترسی به منابع متعدد اطلاعاتی شرکت ( اسناد، گزارش­ها، اخبار، مقالات مطبوعاتی، ...) در یک نقطه ی واحد.
  •     پورتال های مربوط به برنامه های سازمانی : به منظور دسترسی به برنامه های مختلف سازمان و داده های مربوطه با توجه به مشخصات کاربر طراحی میشوند.
  •    پورتال های تخصصی شرکت ها : برای جمع آوری و همچنین تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که توسط کاربران وارد سیستم شده آنهم بهدف بهبود دسترسی کاربران به اطلاعات شرکت.

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021