مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

برای ساخت فروشگاه اینترنتی کافی ست با شماره تلفن34 و 42487333-021 تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را پر کنید تا در کمترین زمان با شما تماس گرفته شود.

در کمتر از یک روز پس از اولین تماس با کارشناسان فروشگاه ساز فرآیندمدار، فروشگاه شما راه اندازی شده و در اختیارتان قرار می گیرد.

شما می توانید شروع به ایجاد دسته بندی ها و افزودن محصولات خود به سایت کنید.

در حین راه اندازی  و در طول یک هفته اول کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما هستند.

بعد از راه اندازی فروشگاه در صورتی که تگ های متا و توضیحات هر محصول و دسته بندی را برای بهینه سازی جستجو پر کرده باشید در عرض کمتر از یک ماه شاهد افزایش بازدید و بالطبع افزایش سفارشات و فروش خواهید بود.

نکته قابل توجه این است که دو ماه برای تست و بررسی فرصت دارید. در این دوماه در صورت نارضایتی می توانید قرارداد را فسخ و پول خود را به طور کامل دریافت نمایید.

در ابتدای کار می توانید با یک فروشگاه اینترنتی ساده و ارزان قیمت شروع کنید

نیازی نیست که در ابتدای راه اندازی کسب و کارتان یک فروشگاه اینترنتی با امکانات زیاد و گران قیمت تهیه کنید.

شما می توانید تنها با 400هزار تومان صاحب فروشگاه شوید وتجارت الکترونیک خود را شروع کنید.

فروشگاه های اینترنتی با قیمت های بسیاربالا وجود دارند که علی رقم امکانات زیاد، شما در ابتدای کار هییییچ استفاده ای از امکانات آن ها نخواهید کرد.

پس بهتر است در صورتی که در ابتدای راه هستید و از نظر مالی محدودیت دارید، کارتان را با یک فروشگاه اینترنتی پایه شروع کنید و بعد از رونق گرفتن کسب و کارتان فروشگاه خود را ارتقا دهید.

فروشگاه اینترنتی فرآیندمدارنت طوری طراحی شده که در صورت نیاز مشتری به افزودن امکانات جدید، بدون از بین رفتن اطلاعات قبلی و بدون صرف هزینه و زمان زیاد به راحتی قابل ارتقا باشد.

تنها با یک تماس می توانید امکانات جدید مورد نیاز خود را ثبت و در کمترین زمان روی سایت خود مشاهده کنید.

 

 

با توجه به شرایط رقابتی فروش اینترنتی در این روز ها، در اینکه یک کسب و کار نوپا قبل از هرچیز به یک فروشگاه نیاز دارد، شکی نیست. پس همین حالا

 جهت مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021 

 

 

با ما تماس بگیرید.

 


تعرفه طراحی فروشگاه آنلاین فرآیند مدار