مراحل طراحی سایت

مشاوره رایگان طراحی سایت 1. مشاوره رایگان
 وب سایت شما مهمترین ابزار تبلیغات شماست. به منظور بهبود سطح اطلاعات مشتریان و دریافت اطمینان از دریافت بهترین خدمات و نتیجه ممکن،  کارشناسان فرآیندمدارنت در مورد مسائل مختلف مشاوره حضوری یا تلفنی ارائه می دهند.
برای مشاوره  تلفنی یا هماهنگی مشاوره حضوری همین حالا با شماره تلفن 77451966-021 تماس بگیرید یا فرم  تماس با ما رو پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
نیازسنجی طراحی سایت

2. نیازسنجی

ارزیابی نیازها یک گام حیاتی در مراحل آغاز پروژه طراحی وب سایت است. در این مرحله، گروه کاربران، نیازهای ایشان و اهداف شرکت مشخص شده و این اطلاعات با لیست نیازهای وب سایت مطابقت داده میشود. این لیست پایه و اساس طراحی را تشکیل میدهد.

 برخی شرکت‌ها برای تهیه این لیست، یک فرم نیازسنجی در سایت خود قرارداده اند تا مشتری بتواند به صورت آنلاین آن را پر کند. این روش شاید باعث صرفه جویی در زمان شما شود ولی فرآیندمدارنت ترجیح میدهد ارزیابی نیازها در یک جلسه حضوری صورت گیرد. 

تحلیل محتوا در طراحی سایت

3. تحلیل محتوا

 یک بخش اساسی بسیاری از پروژه‌های طراحی سایت تحلیل محتوای آن هاست. پاسخ به پرسش "چطور می توان فهمید محتوای وب سایت مناسب است؟" ممکن است آسان نباشد ولی برای حفظ مخاطبان، بالا بردن سطح سایت در مقایسه با رقبا و بهبود محتوا اهمیت زیادی دارد.

طراحی اولیه سایت

4. طراحی اولیه

در این مرحله نقشه اولیه سایت روی کاغذ کشیده می شود و پس از تایید نهایی مشتری، طراحی اصلی با HTML آغاز می شود تا قالب اولیه و یک تصویر کلی از سایت در اختیار قرار گیرد.

طراحی قالب اصلی سایت

5. طراحی قالب اصلی

 در این مرحله یک نمای کلی از صفحه‌ی اصلی سایت که شامل هدر، منوها ، بدنه‌ی اصلی ، فوتر و یک قالب کلی از بقیه صفحات به کارفرما تحویل داده می شود تا در صورت تایید ایشان سایت وارد مرحله کدنویسی شود.

 دراین مرحله مشتری می تواند در صورت عدم رضایت از ظاهر سایت نظر خود را اعلام نماید تا کارشناسان ما نظرات ایشان را روی قالب اصلی نموده و طرح را مجددا جهت تایید برای کارفرما ارسال نمایند. 

کدنویسی

6. کدنویسی

پس از تایید قالب اصلی سایت، کدنویسی سایت با استفاده از به روزترین تکنولوژی های روز شروع می‌شود. و کدنویسی به صورت کاملا ماژولار خواهد بود به طوری که تغییرات آتی در سیستم میتوانند سریع اعمال شوند. 

تست و رفع خطا

7. تست و رفع خطا

 بعد از اتمام مرحله کدنویسی، وب سایت در محیطی کاملا واقعی روی یک هاست تستی از لحاظ کارایی، مطابقت با نیازمندی‌ها، طراحی ظاهری و جامعیت توسط کارفرما  تست میشود و در صورت مغایرت با توافقات قبلی یا بروز خطاهای احتمالی، لیستی از مغایرت‌ها و خطاها جهت بازنگری و رفع به برنامه نویسان و طراحان ارائه می شود. پس از اعمال اصلاحات وب سایت آماده بارگذاری می باشد.

تحویل و آموزش وب سایت

8. تحویل و آموزش

در این مرحله وب سایت روی هاست بارگذاری شده و طی یک جلسه حضوری، نحوه استفاده از پنل مدیریت محتوا به کارفرما آموزش داده می شود.

 

پشتیبانی

9. پشتیبانی

 پس از تحویل نهایی وب سایت، پشتیبانان فرآیندمدارنت در تمام روزهای هفته به صورت شبانه روزی آماده اند تا پاسخگوی سؤالات و ابهامات شما در مورد نحوه استفاده از وب سایت و پنل مدیریت باشند.

 همچنین در صورت بروز خطاهای احتمالی یا نیاز به افزودن امکانات جدید، طراحان و برنامه نویسان ما آماده بررسی و اعمال خواسته های شما هستند.

 

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021