مکالمه هوش مصنوعی فارسی، رباتی هوشمند

این سالها تکنولوژی به سرعت درحال رشد می باشد. کارهای روزمره درحال خودکار شدن توسط رباتها هستند. حتی امکان پاسخگویی و صحبت با مشتری نیز درحال اتوماتیک شدن است! دیگر نیازی نیست با نیروی انسانی واقعی، جواب سوالات تکراری مشتری را داد. دیگر نیازی نیست متن های هزاران مشتری را زیر و رو کرد تا نظر آنها را فهمید. هوش مصنوعی کاسکو در خدمت شماست!

ربات سخنگوی کاسکو، ارتباط میان شما و مشتریانتان است. شما می توانید جواب سوال های مهم کاربر را به ربات بگویید و این ربات سخن گو جواب مشتریان شما را خواهد داد. ربات سرخبر زبان فارسی را بخوبی درک می کند و نتیجه سه سال کار بر روی پردازش زبان طبیعی (NLP) فارسی می باشد.

شما می توانید به زبان خودتان آدرس بپرسید. یا پیتزا سفارش دهید. یا آنقدر درباره امکانات سرویس های بانکی سوال کنید تا سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. تاکنون این موارد، وقت و انرژی مشتری را به تحلیل می بردند. از آن طرف برای شرکتها هزینه بالایی داشتند. حال ربات هوشمند سخنگو به کمک مشتری آمده است.

شما می توانید چگونگی کار و هزینه ها را در وب سایت چت بات هوشمند مشاهده نمایید. همچنین جهت آشنایی بیشتر با امکانات ربات به صفحه امکانات ربات محاوره ای مراجعه فرمایید. برای مشاهده دموی ربات و مکالمه با هوش مصنوعی فارسی از علامت چت بات در پایین صفحه سمت راست استفاده نمایید. علامت بات هوشمند در کلیه صفحات قابل مشاهده است.

 

طراحی پورتال اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید.  

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021