طراحی اقساطی

پذیرش سفارش طراحی وب سایت، اپلیکیشن، پورتال و پورتال های سازمانی بصورت قسطی

با توجه به نیاز روز افزون کسب و کارهای مختلف به طراحی سایت و اپلیکیشن برای ایجاد رونق هرچه بیشتر در تجارتشان، همچنین شرکتهای مختلفی که در گیر استارتاپ ها هستند و سازمانهایی که نیازمند داشتن پورتال های سازمانی هستند اما ممکن است قادر به پرداخت هزینه های طراحی پورتال های سازمانی شان نباشند، ما بر آن شدیم تا در پی همکاری هر چه بیشتر با هموطنان عزیز اقدام به پذیرش سفارش طراحی سایت، طراحی پورتال، طراحی و اجرای پورتال های سازمانی، ساخت ربات هوشمند و همچنین انواع اپلیکیشن موبایل به صورت قسطی کنیم.

مراحل سفارش اقساطی انواع نرم افزار و اپلیکیشن عبارتند از :

1-    مشاهده ی قسمت پایین صفحه برای دیدن مبلغ اقساط

2-    ثبت نام اقساطی

3-    سفرش نرم افزار با ارائه ی چک

 

فرم محاسبه اقساط

اقساط این سایت بدون چک کارمندی، بدون ضامن (90 درصد موارد) و با ساده ترین شرایط می باشد. هیچ سند و یا چکی بابت ضمانت ( بجز کارمندان رسمی دولت ) از شما دریافت نمی گردد و حتی شما با چک شخصی معتبر و بدون نیاز به چک کارمندی میتوانید از تسهیلات طراحی سایت، اپلیکیشن و پورتال سازمانی بهره مند گردید.

شرایط اقساط

1-    دارا بودن حساب جاری و دسته چک معتبر – نیازی به دسته چک کارمندی نمی باشد.  

2-    نیاز به ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نمی باشد. کارمندان رسمی دولت با ارائه نامه کسر از حقوق فقط با ارائه یک چک ضمانت خرید خود را نهایی کرده و اقساط را ماهیانه به حساب واریز کنند ( نیاز به چک های متعدد ندارند) .

3-    دریافت اقساط از حداقل ۳ ماه تا حداکثر ۲۴ ماه متناسب با مبلغ خرید امکانپذیر میباشد.

4-    اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید.

 

ثبت نام