پورتالهای سازمانی، اینترانت و اکسترانت

1-    مربی، طراحی  پورتالی سازمانی برای کارکنان

 

پورتال سازمانی

 

شرکت مشهور و بین المللی Coach, Inc، پورتالی سازمانی تجاری، لوکس و چند ملیتی با عنوان Intranet Coachweb را ساخته تا راهی سریعتر و کارامدتر برای هماهنگی و برقراری ارتباط با دفاتر فروشگاهی خود در سرتاسر جهان ایجاد نماید. استفاده از شبکه ی داخلی اینترانت به مدیران امکان آنرا میدهد که اطلاعات داخلی اضافی و نادرست را از بین برده و همچنین جستجوی اسناد را از طریق سیستم مدیریت محتوا (پورتال سازمانی) بهبود بخشند. همچنین پورتال سازمانی Coachweb با ایجاد دسترسی به این پورتال سازمانی از طریق دسک تاپ، تلفنهای هوشمند وتبلت ها، برای کارمندان خود سادگی در امور کاری را ایجاد کرد.

 

2-    طراحی پورتال سازمانی سنت گوبن Saint-Gobain

 

طراحی پورتال

سنت گوبن بعنوان سازمانی که پرونده های بیماران را پردازش میکند، برای دستیابی به نوآوری، سرعت ودقت بیشتر در امور، پورتال سازمانی با همین نام را طراحی کرد. آنها با ایجاد این پورتال سازمانی به کاربران خود امکان ایجاد صفحات و محتواهای خاص خود را داده اند. کاربران با داشتن پورتال سازمانی جدید خود قادر خواهند بود به اسناد و ابزارهای مدیریت اسناد دسترسی داشته باشند. وجود قابلیت های مختلف در پورتال سازمانی سنت گوبن، حجم ترافیک سرور Saint-Gobain و هزینه های نگهداری را به نصف کاهش داده است.

 

3-    طراحی پورتال سازمانی پیتزا دومینو

 

طراحی پورتال سازمانی

 

 

پیتزا دومینو کسب و کار خود را به یک پورتال سازمانی مدرن مجهز کرده است که در آن خبرهای به روز، پیوندهای مهم، صفحه اصلی ویژه کارکنان و کاربران و موارد دیگر را همگی در کنار هم در یک پورتال سازمانی در اختیار کاربران خود میگذارد. همچنین پیتزا دومینو در طراحی پورتال سازمانی خود سه صفحه ی اصلی برای فروشگاه، فرانشیز و شرکتهای همکار ایجاد کرده است تا بتواند برای هر کدام از این اعضا خدمات ویژه ای را ارائه دهد و اجازه می دهد که اطلاعات محرمانه توسط هر کدام از این گروهها با امنیت به اشتراک گذاشته شود. اینها همه از مزایای طراحی پورتال سازمانی ست که متناسب با نیازهای هر سازمان میتواند طراحی و اجرا شود. طراحی پورتال سازمانی پیتزا دومینو با ایجاد ابزارهای جدید اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، ارتباطات داخلی خوبی میان نیروهای کاری خود برقرار کرده است.

 

4-    اینترانت، اکسترانت و طراحی پورتال سازمانی نزد گروه فولکس واگن فرانسه

 

طراحی پورتال سازمانی

 

بهدف بهبود شرایط کاری، ایجاد رضایت هرچه بیشتر در میان مشتریان و کارکنان، شرکت فولکس واگن پورتال سازمانی خود را به روز کرد و برای رضایت هر چه بیشتر کارکنان و کاربران خود دو گونه پورتال سازمانی اینترانت و اکسترانت را طراحی کرده است. پورتال سازمانی اینترانت فولکس واگن همزمان از 5 وب سایت مختلف برای پشتیبانی از هر یک از محصولات تولیدی خود استفاده میکند. فولکس واگن در پورتال سازمانی داخلی خود خدمات مختلفی را ارائه میدهد از جمله دسترسی به اسناد، اخبار داخلی و صفحه مربوط به وسایل نقلیه تولیدی و فروشی این شرکت.

پورتال سازمانی اکسترانت شرکت فولکس واگن از شبکه از نمایندگی ها و تعمیرکاران مجاز پشتیبانی میکند. در طراحی این پورتال سازمانی اکسترانت فروشگاه فولکس واگن، برنامه ها و اسناد مختلفی برای دسترسی به مشاغل روزانه و همچنین اطلاعات مدیریتی وجود دارد.

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021