چرا باید از نرم افزار اختصاصی استفاده کنیم؟

شاید برای شما این سوالبه وجود آمده باشد که فرق بین نرم افزار تخصصی و عمومی در چیست؟ شاید در سازمان و اداره خود به این مشکل برخورده باشید که نرم افزار­های عمومی پاسخگوی نیاز­های شما نیستند.

برای مثال برای مدیریت هزینه­ها، گرفتن فاکتور و... شما می­توانید از نرم افزار اکسل استفاده کنید که با توجه به هزینه کم، کارایی پایین­تری نیز به دنبال خود دارد؛ اما با بزرگ ترشدن کسب و کار خود آرام آرام احساس نیاز احساس نیاز به یک نرم افزار اختصاصی در سازمان احساس می_شود وبه فکرخرید یک نرم افزارحسابداری می افتید.

گرچه رده نرم­افزارهای عمومی از نرم­افزارهای اختصاصی بالا تر است ولی باید به این نکته توجه کرد که نرم افزار های عمومی برای استفاده­های عمومی به وجود آمده اند پس طبعاً نمی­توان از این دسته از نرم افزار­ها انتظار داشت در تمامی زمینه­ها کامل و بدون کاستی باشند؛ در مواردی نیز دیده می­شود سازمان­ها، ارگان­ها و حتی بسیاری از کسب و کار-های کوچک نیاز­های بسیار خاصی را احساس می­کنند که نیازمند دانش­های خاص است. برای مثال باید به این موضوع توجه کنید که نرم افزار­های زیادی برای ارتباط با مشتریان و حسابداری ساخته شده ولی هیچ نرم­افزار ارتباط با مشتری و یا حسابداری ای برای یک کسب و کار بخصوص تولید نشده است.

برای این کار شما حتما باید کار را به افرادی بسپارید که از تکنولوژی و متد­های جدید و به­روز استفاده می­کنند. اگر به این­صورت نباشد در بلند مدت به مشکلاتی مانند ناهمخوانی با نرم افزار­ها و سخت­افزار­های جدید و کارآیی پایین­تر از دیگر نرم افزار­ها می­خورید. همچنین پیچیدگی بیش از هد هم باید به این موارد اضافه کرد.

گروه ما با داشتن رزومه ای موفق درطراحی نرم­افزار­های اختصاصی از قبیل CRM ، CMS ، BPMS و... با توجه به استفاده از متد و تکنولوژی­های جدید مدت زمان کار و هزینه را به حداقل رسانده ایم. شما می­توانید نرم­افزار مورد نظر خود را در مدت زمانی کوتاه و با هزینه­ای پایین از ما تحویل بگیرید و به این نکته توجه کنید که از خدمات پشتیبانی رایگان ما نیزبرخوردار شوید!

 

یادتان باشد که ما تیم نرم افزاری شما هستیم نه فروشنده نرم افزار!

تلفن مرکز تماس: 021-22412263