چرا باید از نرم افزار اختصاصی استفاده کنیم؟

شاید برای شما این سوال به وجود آمده باشد که فرق بین نرم افزار تخصصی و عمومی در چیست؟ همچنین شاید در سازمان و اداره خود به این مشکل برخورده باشید که نرم افزار­های عمومی پاسخگوی نیاز­های شما نیستند.

برای مثال برای مدیریت هزینه ­ها، گرفتن فاکتور و... شما می­توانید از نرم افزار اکسل استفاده کنید که به دنبال هزینه کم، کارایی پایین­تری نیز به دنبال خود دارد؛ اما با بزرگ ترشدن کسب و کار خود آرام آرام احساس نیاز به یک نرم افزار اختصاصی در سازمان ایجاد میشود وبه فکرخرید یک نرم افزارحسابداری می افتید.

گرچه رتبه نرم­ افزارهای عمومی از نرم­ افزارهای اختصاصی بالاتر است ولی باید به این نکته توجه کرد که نرم افزار های عمومی برای استفاده­ های عمومی به وجود آمده اند پس طبعاً نمی­توان از این دسته از نرم افزار­ها انتظار داشت در تمامی زمینه­ ها کامل و بدون کاستی باشند؛ در مواردی نیز دیده می­شود سازمان­ها، ارگان­ها و حتی بسیاری از کسب و کارهای کوچک نیاز­های بسیار خاصی را احساس می­کنند که نیازمند دانش­های خاص است. برای مثال باید به این موضوع توجه کنید که نرم افزار­های زیادی برای ارتباط با مشتریان و حسابداری ساخته شده ولی هیچ نرم­افزار ارتباط با مشتری و یا حسابداری ای برای یک کسب و کار بخصوص تولید نشده است.

برای این کار شما حتما باید کار را به افرادی بسپارید که از تکنولوژی و متد­های جدید و به ­روز استفاده می­کنند. اگر به این­صورت نباشد در بلند مدت به مشکلاتی مانند ناهمخوانی با نرم افزار­ها و سخت­افزار­های جدید و کارآیی پایین­تر از دیگر نرم افزار­ها می­خورید. همچنین پیچیدگی بیش از حد هم باید به این موارد اضافه کرد.

گروه ما با داشتن رزومه ای موفق درطراحی نرم­افزار­های اختصاصی از قبیل CRM ، CMS ، BPMS و... با توجه به استفاده از متد و تکنولوژی­های جدید مدت زمان کار و هزینه را به حداقل رسانده ایم. شما می­توانید نرم­افزار مورد نظر خود را در مدت زمانی کوتاه و با هزینه­ای پایین از ما تحویل بگیرید و به این نکته توجه کنید که از خدمات پشتیبانی رایگان ما نیزبرخوردار شوید!

 

یادتان باشد که ما تیم نرم افزاری شما هستیم نه فروشنده نرم افزار!

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021