چرا به نرم افزار سفارشی نیاز داریم

نرم‌افزارهایی که شما در سازمان یا کسب و کارتان استفاده می کنید می بایست هرچه بیشتر با توجه به نیازهای‌تان هماهنگ باشند.

 امروزه تعداد بسیار زیادی نرم‌افزار‌های آماده تجاری وجود دارد و به همان میزان شاید کمی بیشتر سازمانها و شرکتهایی که روش و سبک خاص کاری برای خود دارند. بسیار مشاهده شده سیستم نرم افزاری مورد نیاز یک سازمان با سازمان یا شرکت دیگر کاملا متفاوت است. همیشه یک نرم افزار خاص  قادر نخواهد بود که پاسخگوی نیازهای سازمانها و شرکتهایی باشد که تفاوتهای بنیادین باهم دارند. این به این مفهوم است که این نوع نرم افزارها تنها قادر خواهند بود که به نیازهای جزئی سازمان شما پاسخ دهند. و اینکه حتی گاها قابلیتهایی را دارا هستند که بدرد شما نمیخورد.

بهمین دلیل است که امروز ما در کنار شما هستیم که با تحلیل نیازهای سازمان شما و آنچه که شما مد نظر دارید نرم افزاری را برای شما طراحی کنیم که تطابق کامل با خواسته ها و نیازهای تشکیلات سازمانی شما داشته باشد.

مزایای استفاده از نرم افزار سفارشی چیست؟

-         نرم افزار سفارشی یعنی شما ابزاری را در اختیار دارید که فقط و فقط برای فعالیت شما طراحی شده است.

-         در طراحی نرم افزار سفارشی ویژگی‌ها و محدودیت‌های سازمان شما لحاظ میشود. 

-         شما خود به تنهایی قادر خواهید بود با توجه به تغییراتی که در ساز و کار شرکت خود به وجود میآورید، همچنان تغییراتی را در نرم افزار سفارشی خود بوجود بیاورید چرا که این تنها شما هستید که تصمیم میگیرید که تغییراتی را در سیستم ایجاد کنید که میبایست با توجه به نیاز شرکت‌تان اعمال شوند.

-         در این نرم‌افزارهای سفارشی نیازی به رمزگذاری مجدد نمیباشد؛ چیزی که بیشتر اوقات در مورد نرم افزارهای تجاری در بازار شاهد هستیم. واین خود سبب صرفه جویی در وقت و بهره وری شما میشود.

-         با استفاده از نرم‌افزارهای سفارشی قادر خواهید بود خدمات اصلی و نوآورانه‌ای را به مشتریان تان ارائه دهید که رقبای‌تان خوابش را هم نمیبینند.

نرم افزارهای سفارشی که ما میتوانیم برای شما تولید کنیم

هر آنچه که شما بعنوان نرم افزار سفارشی مد نظر دارید ما میتوانیم تولید کنیم. محدودیتی در این زمینه وجود ندارد، اما برای راحتی خیال شما چندین نمونه از نرم افزارهای سفارشی را که تولید کردیم را نام میبریم :

 ابزار خلاصه ساز متن : ابزار خلاصه‌ساز متن، با استفاده از هوش مصنوعی متنهای دلخواه شما را بصورت خودکار خلاصه می کند.

 پولسانت : سامانه محاسبه آنلاین پورسانت

 تست درایو خودرو سازی کارمانیا : سامانه‌ای برای رزرو تست خودرو در پیست‌های خودرو سازی کارمانیا

 ربات مکالمه هوشمند : اپراتور مجازی هوشمند کاسکو، ارتباط میان شما و مشتریان تان است. شما می‌توانید جواب سوال‌های مهم کاربر را به ربات بگویید و این ربات سخن گو جواب مشتریان شما را خواهد داد.

 سامانه هوش مصنوعی سرخبر : ماموریت اصلی سامانه سرخبر، اطلاع رسانی اخبار و وقایع مهم روز به‌ صورت یکجا و یکپارچه از منابع معتبر خبری است

سیستم هشدار خبری : با این سیستم، شما می توانید موضوعات داغی که در حوزه فعالیت شما هستند را پی گیری کنید. به عنوان مثال پیگیر این باشید که نام شما در چه خبرهایی می آید.

درگاه اعتبارسنجی بای چک : سامانه بای چک پس از بررسی اطلاعات شما، در صورتی که وضعیت اعتباری شما به گونه ای باشد که بتوانید اقساط خود را به موقع پرداخت نمایید  تقاضای شما را برای خرید اقساطی تایید می کند و شما می توانید خرید از فروشگاه مورد نظرخود را به صورت اقساطی انجام دهید. این سامانه در حال حاضر با بیش از 500 فروشگاه در سراسر ایران همکاری دارد.

و تولید سایر نرم افزارهایی که تولید کرده ایم وتوضیحشان درین مطلب نمیگنجد

 

طراحی پورتال اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید. 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021