2 نمونه از بهترین طراحی پورتال سازمانی برای سیستم بهداشتی و درمانی

طراحی پورتال سازمانی

 

در این وب سایت در بخش پورتالها و پورتالهای سازمانی راجع به این ابزارهای هوشمند سازمانی بسیار گفته و بسیار توضیح داده‌ایم. پورتالها دنیای وسیعی از امکانات و خدمات را در اختیار شما کاربران قرار میدهند و تمام امور سازمان و شرکتتان را میتوانند به نظم در بیاورند. با تعریف حیطه‌ی کاری برای کارکنان و تعیین میزان دسترسی برای آنان قادر خواهید بود حوزه‌ی وظایف روزانه‌ی هر شخص را یکبار برای همیشه مشخص کرده و بر مدل اجرا و انجام آن وظایف نظارت کامل داشته باشید. تمام اینها بخش کوچکی از قابلیت های پورتالهای سازمانیست. بخش دیگری از قابلیت های این نرم افزارها در بخش مشتریان تعریف میشود و خوبی این ابزارها در میزان خدماتی که به مشتریان ارائه میدهند سنجیده میشود و در نهایت هدف غایی استفاده از پورتالهای سازمانی جذب مشتریان بیشتر و کسب درامد بیشتر و انجام بهتر کارهاست.

 

1-    پورتال سازمانی AvMed، پورتال پرداخت کننده‌ی تلفیقی

در طراحی این پورتال سازمانی به ارائه خدمت به طیف وسیعی از کاربران در کسری از ثانیه اهمیت داده شده. بدین معنی که در طراحی این پورتال سازمانی استفاده‌ی همزمان چندین هزار کاربر به مقاصد مختلف از این پورتال سازمانی، هیچگونه خللی در سرویس دهی این پورتال به مشتریان ایجاد نمیکند. علاوه براین وجود داشبوردی با استفاده‌ی آسان و پر از امکانات در طراحی این پورتال سازمانی بدین معناست که کاربران میتوانند اطلاعات و ابزارهای مورد نیاز خود را برای سرویس دهی بهتر به راحتی پیدا میکنند که این سبب افزایش بازدید کاربران در هر ماه و افزایش سود دهی در هر سه ماه یکبار میشود.طراحی پورتال سازمانی

2-    طراحی پورتال سازمانی MedImpact، پورتالی با برنامه‌های سودمند

پورتال سازمانی MedImpact همزمان برای صدها سازمان درحال خدمت رسانیست و برنامه های منحصر بفرد خود را برای اعضای این پورتال نمایش میدهد. در این پورتال از مزایای داروهای مختلف و علم داروسازی سخن گفته میشود. طراحی پورتال سازمانی MedImpact بگونه ایست که عملیات تایید هویت کاربران و کنترل مجوز ورود آنها که در چندین سایت مختلف وجود داشته همگی در آن متمرکز شده اند. در طراحی این پورتال سازمانی تهیه و مدیریت برنامه‌های مختلف گنجانده شده است. استفاده از پورتال سازمانی هزینه‌های سازمان بزرگ داروسازی MedImpact را کاهش داده و همچنین بر برنامه های مختلفی که در این پورتال برای داروخانه‌های مختلف تعریف شده، نظارت دارد. این پورتال برای هر سازمان و داروخانه‌ای که به آن متصل است درگاه و علامت جداگانه‌ای دارد که کار با آن را بسیار ساده کرده است.

طراحی پورتال سازمانی

 

طراحی پورتال اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید. 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021