21 وبسایت برتر در سال 2019

اصول طراحی وب سایت

 

اینترنت پر از وب سایت های مهیج و بی نظیر است. این مقاله مخصوص برنامه نویسان، گرافیست ها و صاحبان وب سایتی است که طرح های خلاقانه را در طراحی وب سایت و پورتال سازمانی استفاده میکنند. پیدا کردن روشهای خلاقانه ی طراحی وب سایت میتواند همچون چالشی باور نکردنی برای شما باشد، بویژه اگر قصد ساخت وطراحی وب سایت یا پورتال سازمانی  را دارید.

خوشبختانه سایتهایی مانند CSS Awards، Awwwards، Webby Awards و... وجود دارند که به ما کمک کنند تا سایتهای برتر را شناخته و از آنها درسهایی را فرا گیریم. ما کارشناسان فرایند مدار به بررسی تک به تک این وب سایتها پرداخته و به شما نشان میدهیم که چگونه یک وب سایت یا پورتال در میان وب سایتها و پورتالهای رقیب خود، میتواند تبدیل به برترین شود. همچنین به شما نشان خواهیم داد که یک وب سایت یا پورتال حرفه­ای صرفا بخاطر زیبایی­های ظاهری، نسبت به رقبا برتری ندارد بلکه عوامل دیگری چون UX، UI، معماری اطلاعات، بهینه سازی نرخ تبدیل، بازاریابی ویدیویی و همچنین بکار بردن تاکتیک­هایی برای نمایش پتانسیل کامل خود، نیز موثر هستند.

این نکته اهمیت دارد که وقتیکه شما به این وب سایتها نگاه میکنید بلافاصله از آنها کپی نکنید، بلکه علت برتر بودنشان را تحلیل کرده و بخشهایی را که مربوطه به طراحی، بازاریابی، استراتژی های کاربرد محتوا میباشد، بررسی کنید و آنچه را که برای شما و کاربرانتان مناسبترین است انتخاب کنید. با این گفته ها هم اکنون میتوانید با 17 مورد از بهترین وب سایت/ پورتالهای برتر سال 2019 آشنا شوید. 17 وب سایت/ پورتالی که برنده ی جایزه ی بهترین طراحی وب سایت/ پورتال شده اند.

 

1- وب سایت ESPN sports programming

 

اصول طراحی وب سایت

 

محتوای وب سایت ESPN ورزشیست. این وب سایت برنامه نویسی خود را با تصاویر و فیلم های با وضوح بالا انجام میدهد. این وب سایت از بک گراند ویدیویی برای هماهنگی بیشتر میان محتوا و خدماتش استفاده  میکند. فیلم های ورزشی موجود در این وب سایت همگی انرژی بخش بوده و این انرژی قابل انتقال به کاربران بوده و بر روی کاربران تاثیرات شگرفی میگذارد. وجود نوار وظیفه ی featured sports در بالای صفحه ای اصلی وب سایت به علاقمندان کمک میکند که ورزش دلخواهشان را انتخاب کرده و همچنین جزییاتی جالب و آموزنده در رابطه با برنامه هایشان بخوانند.

 

 

2- وب سایت Montage

 

اصول طراحی وب سایت

 

وب سایت مونتاژ محصولات خود را در صفحه ی اصلی به راحتی نمایش میدهد و بوضوح کالای خود را در آنجا مشخص میکند و به ما نشان میدهد که محصول چگونه به نظر میرسد و راجع به کیفیت آن توضیحات لازم را به کاربران میدهد. این سایت از بهترین نمونه هاییست که به شما کمک میکند اگر وب سایتی مشابه دارید، بهترین شیوه برای نشان دادن و معرفی محصولاتتان چیست. همچنین با سر زدن به این وب سایت با مهمترین نکاتی که کاربران شما به آن علاقمند خواهند شد آشنا میشوید و ایده های جالبی برای طراحی وب سایتتان میگیرید. وجود عکسهای با کیفیت  در کنار توضیحات و لود شدن سریع صفحات و محصولات به شما کمک میکند دقیقا همانچیزی را که بدنبال آن هستید، پیدا کنید.

 

 

3- وب سایت Zillow

 

اصول طراحی وب سایت

در این وب سایت خانه ای را که مد نظر دارید بیابید، رهن و کرایه دهید و یا بفروشید. Zillow یکی از بهترین وب سایتها در زمینه ی املاک و مستغلات است. در این وب سایت با انتخاب منطقه ی مد نظرتان و سایر آیتمهای مورد نظر خانه ای را که میخواهید میتوانید بیابید بدون آنکه نکته ای از دید موتورهای جستجوی منزل پنهان بماند.

 

4- وب سایت Revols 

 

اصول طراحی وب سایت

 

وبسایت Revols با بزرگنمایی کردن هدفونهای کوچک و نمایش ظارفتهای آن با استفاده از عکاسی و فیلم برداری، رویکرد جسورانه ای درین زمینه در وب سایت خود بوجود آورد. نمایش عکسهای بزرگ و فیلمهای باکیفیت، این وبسایت را بطرز خارق العاده ای متمرکز بر محصول نشان میدهد. به این شیوه است که کاربران به آرامی غرق در تجربه ای میشوند که تصاویر وفیلم های گرفته شده از  این هدفونها برایشان به ارمغان میآورند. استفاده از فونتهای بزرگ در این وب سایت ایده ی جالبی بود و هماهنگی زیاد با بزرگنمایی هدفون های کوچک داشت.

 

5- وب سایت Fiftythree Pencil

 

اصول طراحی وب سایت

Fiftythree تمام مزایا و ویژگی های Pencil Stylus در سرتاسر صفحه این محصول حفظ میکند. ویژگی ها و مزایا بهمراه تصاویر به کاربران ارائه شده اند تا کاربر بتواند زمان کمتری را برای تجسم آنچه که به وی ارائه میشود و همچنین چگونگی استفاده از محصول صرف کند. چیدمان تصاویر در صفحه ی اول وب سایت و توجه به حس زیبایی شناسی و زیبایی پسندی دیدگان کاربران در این وب سایت بسیار منحصر بفرد است و روشی پویا برای هدایت کاربران در کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصول مورد نظرشان ایجاد میکند، بر خلاف بخشهای استاتیک که ناچاریم آنها را یکی پس از دیگری مشاهده کنیم.

 

6- وب سایت Morgan Stanley

 

اصول طراحی وب سایت

 

برخلاف سایتهای سنتی که محصول محور هستند، مورگان استنلی صفحه اصلی خود را با مقاله ای منتشر میکند که میزان قابل توجهی از بازدید کنندگان را به سمت آن جلب میکند. این وبسایت مخاطبانش اعضای خانواده هستند بخصوص در ایام تعطیلات. چیدمان کلی وب سایت بگونه ایست که صفحه اصلی وب سایت مورگان استنلی با یک طرح شبکه محور مجموعه­ای از جدیدترین مقالات خود را ارائه میدهد.

 

7- وب سایت Boosted

 

اصول طراحی وب سایت

 

وب سایت Boosted با ارائه عکسهای شگفت انگیز و دقیق از محصولات خود در کنار توضیحات دقیق در وبسایتش، کاری کرد که  کاربران سایت آنچه را که بعنوان یک اسکیت بورد متوسط در دیگانشان بچشم می آید، بطرز شگفت انگیزی زیبا ببینند. استفاده ی فراوان از انواع طیفهای رنگ خاکستری در زمینه های سفید، به شما کمک میکند تا کاملا بر روی دکمه های نارنجی زیر هر محصول برای خرید متمرکز شوید و همچنین به محصولاتی که با رنگهای روشن نمایش داده میشوند بیشتر توجه کنید. با استفاده از بازی رنگها به شیوه ی حرفه ای، ویژگی های مربوط به محصولات برجسته شده و بدین سبب این وب سایت برای مشتریانش میزان شفافیت بیان بالایی را در رابطه با محصولات و کیفیت آنها ارائه میدهد.

 

8- وب سایت Wozber

 

اصول طراحی وب سایت

 

وبسایت Wozber با شعار « دشمن بیکاری شما » قدم به قدم در نگارش رزومه به شما کمک میکند. تا جاییکه اطمینان حاصل شود که رزومه ی شما برایتان بهترین شغلی را که انتظار دارید برایتان به ارمغان میاورد. صفحه اصلی این وب سایت بطور واضح مراحل پیش رو را برایتان توضیح میدهد و در هر مرحله نیز این وب سایت راهنمای شماست. این سایت حتی برخی از رزومه های ساخته شده را نیز در اختیارتان میگذارد و به شما کمک میکند تا قبل از تصمیم گیری برای پر کردن رزومه تان، دقیقا ببینید که رزومه نهایی شما چگونه به نظر میرسد.

 

9- وب سایت Opus Grows

 

اصول طراحی وب سایت

 

 وب سایت Opus با افزودن تصاویر فراوانی از فضای سبز، خاکهای طبیعی و سالم، حس یک فضای سبز زیبا را به کاربر منتقل میکند. با وجود تنوع فراوان در گلدانها تصمیم گیری برای انتخاب از میانشان سخت میشود. شرکت Opus با پرداختن به کیفیت مواد و خواص فیزیکی خاک ها آنهم از نوع سنتی شان، بهترین محصولات را به شما ارائه میدهد. این وبسایت با مشتریان کاری میکند که کاربران از دیدن این وب سایت بسیار خوشحال میشوند و بکار بردن دستورات خوبشان در حفظ ونگهداری از فضای سبز خانگی، آنها را مشتری دائمی این وب سایت خواهد کرد.

 

 جهت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021 

 

10- وب سایت Zero Financial

 

طراحی-وبسایت

 

خیلی وقتها پیش می آید که بسیاری از شرکت های نرم افزاری وب سایتهای بسیار زیبایی دارند ولی بر روی صفحه ی وب سایت خود تصویری از محصولات قابل ارائه ی خود ندارند. اگر شما هم یک شرکت نرم افزاری هستید و در موقعیتی مشابه قرار دارید و به دنبال الهام گرفت هستید وب سایتZero Financial یک سایت فوق العاده برای الهام بخشی به شماست. استفاده از تصاویر همراه با متنی که در زیر هر تصویر قرار دارد و توضیحاتی را ارائه میدهد، سبب میشود که محصول برای افراد علاقمند بسیار واقعی و قابل اعتمادتر جلوه کند.

 

11- وب سایت Cap HPI

 

طراحی-وبسایت

 

وب سایت Cap HPI با ارائه ی طیف گسترده ای از داده ها و اطلاعات مربوط به خودروهای مختلف به جستجوگران زیادی که در زمینه ی خودرو و بازار خودرو فعالیت میکنند، کمک میکند.Cap HPIبا راه اندازی وب سایت خود و بررسی خودروهای مختلف از دیدگاه های متفاوت در صرفه جویی در زمان تحقیق به افراد بسیاری کمک کرده است. این وب سایت به فروشندگان و خریداران خودروی بسیاری کمک کرده است. با مراجعه به این وب سایت متوجه میشوید که آیا این وب سایت میتواند به شما کمک کند یا نه.

اگر در انتخاب یک ماشین مناسب به مشکل برخورده اید، به کمک این وب سایت در انتخاب یک ماشین مناسب با معیارهای مد نظرتان به شما کمک میکند. در کنار تمام این داده های کاربردی و مهم که این وب سایت در اختیار ما میگذارد،  طراحی حرفه ای سایت، انیمیشن های ظریف و استفاده از رنگهای بینظیر در طراحی سایت سبب شده که یک تجربه ی بینایی دلپذیر و با طراوت برای کاربران این وب سایت رقم زده شود.

 

12- وب سایت Quiver

 

طراحی-وبسایت

 

با اینکه وب سایت Quiver نسبت به سایر رقبای خود وب سایت کوچکتری به نظر میآید اما همچنان موفق شده است که نسبت به سایر رقبای خود درخشش بیشتری داشته باشد.

در این وب سایت برای معرفی خدمات خود از جملاتی استفاده میکنند که دقیقا احساسات شما را تحت تاثیر خود قرار دهند. وب سایت شرکت Quiver نوعی فناوری را ارائه میدهد که در آن داده های اشخاص در هر سطحی که باشند در امنیت کامل قرار دارند و هر کسی قدرت دسترسی به آنها را ندارد. معمولا از داده ها و اطلاعات شهروندان در سازمانهای مختلف استفاده میشود. این وب سایت در کنار همکاری با این سازمانها امنیت اطلاعاتی را برای شهروندان سوئدی برقرار میکند. این وب سایت با استفاده از عکسها و فیلم های مرتبط و مطلوب سعی در فهماندن اهمیت این مساله به شیوه ای مطلوب و اثر گذار به کاربران سایت داشته که موفق شده است.

صفحات معرف محصولات و خدمات Quiver کاربرد نرم افزارهای خود را به زیبایی با استفاده از عناصرتعاملی ملموس به رخ کشیده است بگونه ای که عملکرد محصول بخوبی نمایش داده میشود.

 

13- وب سایت Workstack

 

طراحی-وبسایت

 

وب سایت Workstack یک وب سایت کوچک، متراکم و سازمان یافته میباشد با اینکه هنوز هم تمام آنچه را که ارائه میدهد محصولات متنوعیست که به کاربران خود ارائه میدهد. استفاده از تصاویر بزرگ و با کیفیت، استفاده ی مداوم از پالت های رنگی و استایلهای مناسب در تمام صفحات، طرحی فوق العاده هماهنگ را ایجاد کرده که با پالت رنگی نرم افزار بخوبی جفت میشود.

 

14- وب سایت Campos Coffee

 

طراحی-وبسایت

برخی از مشتریان دوست دارند که کالاهایی را خریداری کنند که توسط شرکتهایی ساخته شده باشند که کالاهای با کیفیت را ارائه میدهند. کمپانی هایی همچون  Campos Coffee دقیقا میدانند که چگونه خریداران فراورده های قهوه را بسوی خود جذب کنند. تیم Campos Coffee از وب سایت خود بعنوان راهی برای برجسته کردن محصولات تولیدیشان، نشان دادن تلاش تیمی شان، فواید قهوه برای جامعه و اینکه چرا باید از Campos Coffee قوه خریداری کنیم، استفاده کرده است. و تمامی این داستانها بشکل شگفت انگیزی در صفحه اول وب سایت و دیگر صفحات آن بخوبی نمایش داده شده اند.

 

15- وب سایت Kin

 

طراحی-وبسایت

 

وب سایت Kin از صفحه ی اصلی خود برای نشان دادن مزایای محصولات خود استفاده میکند تا کاربران بدانند که دقیقا چه کالایی را قرار است بررسی کرده و سفارش بدهند قبل از آنکه به صفحات دیگر وب سایت بروند. در صفحه ی اول وب سایت Kin بجای برجسته تر کردن ویژگیهای خدماتی که ارائه میدهند، آنرا به صفحات دیگر ارجاع داده و صفحه ی اصلی خود را برای نشان دادن مزایای محصولات خود استفاده میکند.

از نظر طراحی وب سایت، وب سایت Kin با استفاده از فونت بزرگ serif در کل سایت و همچنین استفاده از عکسهای با کیفیت از دفتر کار این وب سایت، اعتبار زیادی را برای برند خود به ارمغان آوردند. وجود عکسهای مختلف از کارکنان این وب سایت در دفتر کارشان به مشتری این امکان را میدهد که با حس اعتماد بیشتری از خدمات  وب سایت Kin استفاده کنند و بدانند که افراد واقعی و دارای شخصیت در پشت محصولات و خدمات این شرکت قرار دارند.

 

16-  وب سایت SeaStreak

 

طراحی-وبسایت

 

آیا بدنبال سفر با کشتی هستید اما نمیدانید به کدام آژانس مسافرتی مراجعه نمایید؟ وب سایت SeaStreak نجات بخش شماست. رابط کاربری این وب سایت بگونه ای سازماندهی شده که بتوانید سریعا یک برنامه ی سفر با کشتی را برای خود ترتیب دهید. منوهایی که ارائه میدهد بسیار جالب توجه هستند و انواع سفرها را به کاربران با توجه به علایقشان بصورت دسته بندی شده به آنها ارائه میدهند. وجود این دسته بندی ها و عناصر مختلف دیگر کاربر را براحتی و سریع کمک کرده و میتواند آنچه را که میخواهد جستجو کرده و بیابد.

 

17- وب سایت S Bottle

 

طراحی-وبسایت

 

حتما به وب سایت S Bottle سر بزنید. طراحی ویژه ی این وب سایت در صفحه ی اول به شما اجازه میدهد که با زیبایی های ابتکاری این محصول تصفیه ی آب آشنا شوید. استفاده از انیمیشن های مختلف برای نشان دادن محصولاتشان سبب جذابیت بیشتر سایت شده و به کاربران حس علاقه و کنجکاوی بیشتر برای دانستن راجع به محصول القا میکند.

 

18- وب سایت Ocean Health Index

 

طراحی-وبسایت

 

وب سایت Ocean Health Index با طراحی خیره کننده، تصاویر بصری و استفاده از پالتهای رنگی خنک و آبی رنگ به معنای واقعی اقیانوس را وارد وب سایت خود کردند. استفاده ی زیاد از قلم در این وب سایت محیط کاربری آنرا آسانتر کرده و همچنین به حرفه ای تر بودن وب سایت کمک کردند.

 

19- وب سایت WealthSimple

 

طراحی-وبسایت

 

استفاده ی جالب از فضا در وب سایت WealthSimpleسبب شدهتا دسترسی به بخشهای مختلف با موضوعات مختلف آسانتر باشد. وجود GIF های زیبا در طول صفحه ی اصلی سایت تجربه ای هیجان انگیز را برای کاربران و مشتریان ایجاد میکند، بویژه GIF هایی که بطور مستقیم به سرمایه گذاری مربوط نمیشوند.

با نگاه اول بنظر میرسد که این وبسیات سرمایه گذاری بیار سرگرم کننده است. بجای استفاده از صفحات بیشمار، با نمایش قلک، سکه طلا، بسته های پول نقد و جملاتی دلپذیر، این اطمینان را به کاربر میدهند که برند WealthSimple متمایز از هرگونه نرم افزارهای سرمایه گذاری و خدماتی درین زمینه میباشد.

 

20- وب سایت Toggl

 

طراحی-وبسایت

 

وجود انیمیشنی زیبا و عجیب غریب در صفحه اول وب سایت  Toggl بلافاصله هنگام ورود توجه کاربر را بخود جلب میکند. تمامی تصاویر استفاده شده در انیمیشن ها در بخشهای پایین وب سایت بصورت غیرمتحرت در کنار توضیحات هر محصول قرار گرفته و محتوای مطلب را به کاربر بسادگی منتقل میکند.

این وب سایت به معرفی برنامه ی طراحی شده ی خلاقانه ای میپردازد که به کمک آن تمام امور زندگی خود را به نظم می آورید. در این وب سایت به نحوه ی نمایش انیمیشن ها هنگام لود شدن صفحه، برای معرفی نرم افزار توجه بسیار شده. بعنوان مثال در صفحه ی قیمت گذاری، انیمیشن ها به ترتیب اجرا شده و بر اساس کارایی خود توجه کاربر را جلب میکنند.

 

21- وب سایت Shademaster

 

طراحی-وبسایت

 

ممکن است که صاحبان خانه خیلی سقف منزل برایشان اهمیتی نداشته باشد اما در وب سایت Shademaster به سقف خانه ها اهمیت داده شده و طراحی های بینظیری برای آن ارائه شده است. آنها نمونه کارهایی را که انجام داده اند در طراحی سقف، بگونه ای به نمایش گذاشتند که مشتری با انتخاب سقف مورد نظر خود و کلیک بر روی آن به صفحه ی سازنده ی آن هدایت شده و میتواند نمونه های بیشتری از سازنده ی آن سقف را ببیند و سفارش دهد. این رویکرد سبب میشود که روند سفارش و طراحی سقف برای هر کاربر بگونه ای مستقل باشد. همچنین نیازی نیست که دیگر برای شروع کار کسی به خانه ی شما آمده و با بررسی طرح پیشنهادی اش را بدهد. شما طرح را انتخاب کرده و سفارش میدهید.

 

طراحی پورتال اطلاعات سازمانی خود را به فرآیندمدار بسپارید. 

 جهت مشاوره رایگان برای طراحی نرم افزار اختصاصی همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید.

تلفن مرکز تماس : 34 و 42487333-021